Accepted Teams

   
Under 13 Girls Super GroupUnder 13 Girls Premier GroupUnder 13 Boys Super Group
Arsenal Colorado Academy 05 Apple Valley Storm 05 Wake FC Blue
Bayside FC 05 NPL Elgin Pumas 05 Eclipse Black 05
BUSA 05 ECNL GPS Savannah Elite 05/06 FC Hawaii 05 Red
FC Stars 05 NPL Haddonfield SC 05 United HFC Thunder 05 Navy
Fever United 05 Penn PBG Predators 05 White Manhattan SC Freedom
Hawaii Rush 05 Rev SC 05 Academy Black Pateadores 05 Yl-Blk
Rochester Rhinos Elite FC TX Challenge 05 Sacramento United 05 Red
SLSC Cosmos 05 Elite Woodbury 05 Blue Sporting Arkansas 05 Premier
   Sporting Omaha 05 Elite
   STA MUSC 05 NPL
   TSC Hurricane 05 Umelo
   Wenatchee FC Sitio 05
Under 13 Boys Premier GroupUnder 14 Girls Super GroupUnder 14 Girls Premier Group
Brevard SA Elite Alabama FC 04 ECNL Clermont FC Academy Select 04
CT Rush Elite 05 AUFC 04 Houston Dash 04 PA South
Deportivo Juniors 05 Oklahoma Celtic 04 NEFC BBA 04 South Elite
FC Stars of MA 05 NPL Pittsburgh Riverhounds San Diego Force FC 04 A. Ocampo
GPS Elite Charlotte 05/06 South 04 ECNL II Sting TCL Composite 04
GPS ME Phoenix 05 Elite South Shore Select 04 AP Westminster Afc 04g Orange
Ironbound SC Super Eagles STA MUSC 04 NPL 
Ohio Premier Green SUSA FC 04 
SDU Chelsea  
SLSC Cosmos 05 Stockwell  
Under 14 Boys Super GroupUnder 14 Boys Premier GroupUnder 15 Girls Super Group
Arkansas Comets FC 04 Premier Athletic Futbol Club 04 Chicago Rush 03 Select
Baton Rouge SC 04 Black FC Premier 04 Forzi Indie Chicas FC 03
Bayside FC 04 NPL FPSC Fury 04 Black Massapequa SC Fury
Columbus East FC Team 1 GPS NH 04 NPL NEFC BBA 03 West Elite
Downtown LA SC 04 NPL Long Island Premier FC 04 STA MUSC 03 NPL
FC Somers Arsenal Lou Fusz SC Phillips Red Sting TCL Composite 03
GPS Elite Charlotte 04 Mayas FC 04 White Bear Sambas 03 Elite
Houston Dynamo Youth Woodlands 04PA One7 Academy 04B WSA 03 Blue
Ironbound SC Barca Pachuca Dragons 04 
MFC 04 Boca Jrs TBU ECNL 04 
NY Stars Premier Galaxy Tonka United SA 04 Blue 
SLSC Cosmos 04 Elite Western United Pioneers FC 04 NPL 
Under 15 Girls Premier GroupUnder 15 Boys Super GroupUnder 15 Boys Premier Group
GPS ME Phoenix 03 Elite 03 Wake FC Blue Den of Lions SC Gunners
GPS NH 03 NPL Black Watch Premier 03 Deportivo Juniors 03
J Petrov Academy 03 Boston Bolts 03 ECNL Elgin Pumas Gold
Manhattan SC 03 Charge NPL Columbus East FC 03 GPS ME Phoenix 03 Elite
TX Challenge 03 CV Leon 03 Green GPS OR 03
Vienna Phoenix 03 Hawaii Rush 03 I-10 Futbol Alliance 03
West Coast SC Kaos Massapequa SC NPL 03 Lonestar 03 Red SA
Woodbury 03 Blue Minneapolis United 03 Elite XI SJSC Nevada United 03 Red
  MYS Sporting CT 
  Oklahoma Celtic 03 
  STA MUSC 03 NPL 
  Tahuichi FC 03 Red 
Under 16 Girls Super GroupUnder 16 Girls Premier GroupUnder 16 Boys Super Group
Bayside FC 02 NPL Ambassadors FC 02 California Odyssey SC 02BR1 Shahrokhi
Cleveland Cobra SC 02 FPSC Fury 02 Black CESC 02 Strikers
LNSC Eclipse Elite Houston Dash South 02 PA De Anza 02 Academy II
NEFC BBA 02 NS ELITE Mount Laurel United Pride Eclipse Elite Black 02
Sting TCL Composite 02 NEFC BBA 02 WC Elite Empire Niagara Elite
Vision Academy 02 Oklahoma Celtic 02 GPS MA 02 Elite Red
  Real CO Edge Select 02 Hawaii Rush 02
  VSA 02 NPL Academy Houston Dynamo Youth South 02 PA
   Ironbound 02 Fever
   Minneapolis United Elite XI
   Ohio Premier Green
   Pittsburgh Riverhounds Academy
   River Premier 02
   SA City 02 Red
   SLSC Cosmos Elite
   West-Mont United SA - Premier Blue
Under 16 Boys Premier GroupUnder 17 Girls Super GroupUnder 17 Boys Super Group
FC Cardinals - Mancity 02 DFC 01 NPL AHFC 01 Elite
GPS Charleston 02 NY Surf 01 Academy LI California Odyssey SC 01
Natomas United FC ATLAS 02 Oklahoma Celtic 01 Central Illinois United 01
Princeton FC Boca PDA Spurs 01 South CWS 02/01 Aguilitas
SDor Barca 02 Elite Seacoast United NH 01 NPL Eclipse Black 01
SDU Crew South Shore Select 01 AP HSC Bulls 01 Academy
South Suburban SA 02/03 STN NorthPenn 01 Inter Development Futbol 01
Y16 International 02 Watchung Hills NJ Elite Flames Lonestar 01 Black SA West
   Met Oval 01
   Millstone United Eagles
   Minnesota TwinStars Academy Elite
   NEFC 01 NPL
   Oklahoma Celtic 01
   SJEB Rush 01 Academy
Under 17 Boys Premier GroupUnder 19 Girls Super GroupUnder 19 Boys Super Group
AC Connecticut 01 B'Elite Player Development SC Chaos Colorado Storm North 00 Select
Apple Valley SC Storm Elite CR Burgundy Rapids FC Florida Prep Academy 99
FPSC Fury 01 Black Dynamos 00/99 GPS MA 99 Elite White
GPS ENCU 01 Elite SC NPL GPS NH 00 NPL
GPS NH 01 NPL NEFC BBA 00 South Elite Olympiacos Chicago 99 Red
One7 Academy 01B Rio Rapids 00 STA MUSC 00 NPL
Sporting STL Navy Space Coast United Storm 99 Travel TFA S E La Barca
Valencia CF 01 Black TSCH Bolding 00/99 XLR8
Under 19 Boys Premier Group  
Eastern FC Spartans 1999 NPL  
Fargo Warriors  
Houston Dynamo Pre-Academy 00/99  
One7 Academy 99  
SA United 00 Riasa  
SDU Copa  
Seacoast United ME 00/99 NPL  
South Suburban SA 99  
TC Rockers  
WSA 99 White  
© 2018 SincSports   |   Privacy Policy