Teams by Division

Under 12 Girls Super Group

Team
CENTERCOURT FC 06 GREEN
Crew 06 Pre-ECNL
Cruijff
FC Copa Academy G06 Black
NJ Fire
Phoenix 2006

Under 12 Boys Super Group

Team
06 NPL Blue
Jigs Liverpool
Match Fit Academy FC 2006 Heat
Passaic cheetahs
Queens City FC
Shrub Oak Athletic Wolfpack

Under 13 Girls Super Group

Team
FC Copa Academy G05 Black
GPS MA 05G Elite Red
NJ Elite '05/'05
Penn Alliance Select 05F
Rochester Rhinos Elite FC
Sta-musc 2005g Npl

Under 13 Girls Premier Group

Team
FC Westchester Armour Girls 05
Haddonfield SC 05 United
Parsippany SC Academy 2005G Blue
Sta Morris United SC 2005g Edp

Under 13 Boys Super Group

Team
GPS MA 05B Elite White
Match Fit Academy FC 2005 Heat
Titans Red
Need 1 team(s)

Under 13 Boys Premier Group

Team
Boys 2005
Future Soccer Academy 05b
Gps MA State Elite 05 Boys
Ironbound SC Super Eagles
Syracuse Development Academy Syracuse Develop
W. BARCELONA B05

Under 14 Girls Super Group

Team
04G grey
Beekman Fire Elite
GPS MA 04G Elite White
STA MUSC 2004G NPL

Under 14 Girls Premier Group

Team
FC Copa Academy G04 Black
Liverpool
SUSA FC G04
Need 1 team(s)

Under 14 Boys Super Group

Team
Arsenal
Boys 2004
GPS MA 04B Elite White
Match Fit Academy FC Ecnl 04
NJ Elite Cobras
PDA Hibernian Fire
STA MUSC 04 NPL
Syracuse Development Academy 04

Under 14 Boys Premier Group

Team
Draxler
GPS MA 04B Elite Blue
Long Island Premier FC '04b
Peekskill Santos 04
STA MUSC 04B EDP
United Lions

Under 15 Girls Super Group

Team
FC Berna Legacy 03g Black
FC Copa Academy G03 Black
GPS MA 03G Elite Red
NJ Elite '03/'03
Parsippany SC Academy 2003G Blue
STA MUSC 2003G NPL

Under 15 Girls Premier Group

Team
Force
G 03/04 Harrison Hornets
GPS MA 03G Elite White
Hamilton Elite FC Pride
Jersey South FC Galaxy
Manhattan SC 03G Charge NPL
NJ Rush 2003 Grey
Pda Shore Surf
Southeast SC 2003 Girls
STA MUSC 2003G EDP

Under 15 Boys Super Group

Team
Black Watch Premier Boys 2003
FC Copa Academy B03 Black
Newark 2003 Green
PDA Hibernian Larsson

Under 15 Boys Premier Group

Team
AYSO Westchester United Ossining Cameroons
Eastern FC Storm 2003 NPL
Gunners
One7 Academy 03B

Under 16 Girls Super Group

Team
FC Copa Academy G02 Black
GPS MA 02G Elite Red
NJ Elite Fusion
Rochester Futbol Club
Southeast Ssc 02 Girls
STA MUSC 02G NPL

Under 16 Girls Premier Group

Team
02G South PSV
GPS MA 02G Elite White
Mount Laurel United Pride
SUSA G03 NPL

Under 16 Boys Super Group

Team
02 Academy
Black Watch Premier 02B
Empire Niagara Elite
FC Copa Academy B02 Black
Met Oval Academy U16
Newark 2002 Green
PDA Kaka White
West-Mont United SA - Premier Blue

Under 16 Boys Premier Group

Team
Asa Liverpool Fciaa MD Academy 02
Eastern FC Blast 2002 Premier
Eastern FC Gladiators 2002 NPL
GPS MA Elite Blue 02 Boys
J.A.Ecuador Academy
Long Island Premier FC
Princeton FC Boca
Suarez
Union SC Spartans
West-Mont United SA - Premier White

Under 17 Girls Super Group

Team
FC Copa Academy G01 Black
GPS MA 01G Elite Red
MUFC 2001G Premier
STA Morris United NPL 01
Watchung Hills NJ Elite Flames

Under 17 Girls Premier Group

Team
Denville Premier Lightning
Gold 01/02
GPS MA 01G Elite White
Spurs 01G South

Under 17 Boys Super Group

Team
FC Copa Academy B01 Black
Ironbound SC 01 Red Elite
Millstone United Eagles
Newark 2001 Green
Parsippany NPL 01
PDA Rossi
STA MUSC 01B NPL
Need 1 team(s)

Under 17 Boys Premier Group

Team
2001 Black
Bloomfield BSC XI
East Ramapo Soccer Arsenals
Eastern FC Real 2001 NPL
Gps MA Central Elite Phantoms 2001 Boys
Passaic Red Sharks 01
SAC Premier 01B White
White Plains Youth Soccer Academy 01

Under 19 Girls Super Group

Team
Chaos
GPS MA Elite Red 00 Girls
Mount Laurel United Magic (NJ)
Need 1 team(s)

Under 19 Boys Super Group

Team
Boys 00/01
One7 Academy 99B
PDA Rooney
Rebels

Under 19 Boys Premier Group

Team
Eastern FC Spartans 1999 NPL
GoalQuest Roma
Juventus Elite 00
Legends
One7 Academy 99B Premier
Sons of Christ FC
© 2019 SincSports   |   Privacy Policy